Oferta Leasingowa

 

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty

temp image Sprawdź »

Leasing samochodów osobowych

temp image

Oferujemy leasing samochodów osobowych, pojazdów nowych i używanych. Przy wyborze procedury Express Leasing wymagamy jedynie minimum formalności, bez zbędnych dokumentów i zaświadczeń. Atrakcyjne i elastyczne warunki finansowania, ubezpieczenia, karty paliwowej oraz współpraca z największymi dostawcami, dealerami i markami pojazdów pomogą Ci w prowadzeniu biznesu.

Sprawdź szczegóły

Leasing samochodów lekkich dostawczych

temp image

Oferujemy leasing samochodów dostawczych, nowych i używanych. Przy wyborze procedury Express Leasing wymagamy jedynie minimum formalności, bez zbędnych dokumentów i zaświadczeń. Atrakcyjne i elastyczne warunki finansowania, ubezpieczenia, karty paliwowej oraz współpraca z największymi dostawcami, dealerami i markami pojazdów pomogą Ci w prowadzeniu biznesu.

Sprawdź szczegóły

 

Leasing maszyn i urządzeń

leasing maszyn i urządzeńCoraz wyższa jakość oferowanych produktów i usług oraz rosnąca konkurencja rynkowa wymaga od firm stałego unowocześniania parku maszynowego. Wiemy o tym doskonale i dlatego mamy dla Państwa specjalną ofertę leasingową, dzięki której możecie używać w swojej działalności najnowszych maszyn i urządzeń.

 

Sprawdź szczegóły

Leasing samochodów ciężarowych

leasing samochodów ciężarowych

Nowoczesne, wydajne i ekologiczne pojazdy ciężarowe decydują o standardzie usług transportowych. Proponujemy Państwu specjalną ofertę leasingową, dzięki której zbudujecie nową bazę transportową i staniecie się silniejszym graczem na rynku.

 

Sprawdź szczegóły

 

Raport Transport pod lupą

Prezentujemy raport kondycji rynku transportowego, zrealizowany przez EFL w 2013 r. Pobierz raport

Video relacja z prezentacji raportu Transport pod lupą podczas konferencji prasowej 17 września 2013 r

 

Leasing IT

leasing sprzętu IT i oprogramowania Postęp technologiczny na rynku sprzętu IT jest niezwykle dynamiczny. Dostępność najnowocześniejszych rozwiązań i wykorzystanie ich w bieżącej działalności firmy to podstawa biznesu. Leasing IT stwarza możliwość dokładnego planowania Państwa wydatków na infrastrukturę w przyszłych okresach, gdyż opłaty leasingowe są niezmienne przez cały okres trwania umowy. Jesteśmy liderem na rynku, więc współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami. Dzięki współpracy z największymi dystrybutorami na rynku możemy zaoferować Państwu leasing sprzętu znanych światowych producentów.

Sprawdź szczegóły

Leasing maszyn budowlanych

leasing maszyn budowlanychBudownictwo należy do bardzo dynamicznie rozwijających się branż polskiej gospodarce, a jakość i terminowość realizowanych projektów budowlanych jest bezpośrednio związana z używanym do tego celu sprzętem.

 

Sprawdź szczegóły

 

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty

Centrum Obsługi Klienta


  • Infolinia sprzedażowa i obsługa umów
  • 804 404 444

  •  

Ubezpieczenia z EFL